fuartakip iletişim
fuartakip.com Ana Sayfa browser zoom browser zoom 100%
Fuar Takip'te Ara : arama sonuçlarını gizle
Yurt içi Yurt dışı Tümü
x
big-se-filtre-open

Aramak istediğiniz fuarla ilgili bir şeyler ya da fuar kodu girin

canton-fuar alanı pazhou complex Uzakdoğu’nun en büyük, dünyanın da 3 büyük fuarlarından biridir.
1957 yılından bu yana iki ayrı fuar alanında toplam 150.000’den fazla ürün çesidi sergilenmektedir.

Her yıl bu fuarda ziyaretçi sayısı 203 ülkeden 167.000 kişidir.
Çin ithal ve ihraç Ürünleri Fuarı’nı ülkemizden yılda 2000’in üzerinde ihracat / ithalatçı iş adamı ziyaret etmekte ve mal almaktadır.

Çin ile ticaretimizi CANTON FUARI belirler.
136.Çin Canton fuarı bu dönem 15-19 Ekim başlayacak ve 31Eki-04Kas sona erecektir.
Guangzhou / ÇİN
136.CANTON
İTHAL VE İHRAC ÜRÜNLERİ
15 Eki - 04 Kas
1.Devre 2.Devre 3.Devre
15~19 Eki. 23~27 Eki. 31Eki~04K.
Bauma Cin Sangay Is Makinalari Fuari
Dünyanın En Büyük Mobilya Fuarı

Fuar ve Fabrika Ziyareti
Üretim ve Yükleme Denetimi
Ürün ve Fiyat Araştırması
Yüklemesi ve Son Kontrol
Tercümanlık ve Rehberlik

Guangzhou, China
Cep: +86 150 1877 0937
Cep: +86 135 1000 7331

ÇİN'deki Adresiniz

Dünyanın Her Yerinde Araç Kiralayın.

Arayın, Karşılaştırın, Kiralayın.

40.000'den fazla konumdaki, 208 araç kiralama şirketini en iyi fiyat garantisiyle karşılaştırın.

RENT A CAR - 208 Karşılaştırmalı Araç Kiralama Şirketi

  • herts logo
  • AVIS logo
  • europcar logo
  • alamo logo
  • budget logo
  • enterprise logo
  • dollar logo
  • thrifty logo

Büyük Markalar. Fazla Seçenek. Çok Büyük Tasarruf!

GENEL KİRALAMA KOŞULLARI


SÜRÜCÜ BELGESİ VE KİRALAMA YAŞI SINIRLAMALARI

En az 1 yıl geçerli sürücü belgesine sahip 21 yaşındaki kişiler A, B ,C, D, K, J, P grubu araçları kiralayabilirler. E, I, F, G, N grupları için 2 yıllık sürücü belgesine sahip ve 25 yaşında olma ; O ve H grubu araçlar için 3 yıllık sürücü belgesine sahip ve 27 yaşında olma koşulları aranır.

KİRALAMA SÜRESİ
En az kiralama süresi 24 saatir.

UZUN SÜRELİ KİRALAMA
En az kiralama süresi 30 gündür. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için merkezimizi arayanız.

FİYATLARA DAHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara araçların sınırsız kilometrede kullanım hakkı, yağlama ve teknik bakım giderleri dahildir. Akaryakıt, Hasar Sorumluluk Sigortası (Kasko), Hırsızlık Sigortası, SOS Süper Ferdi Kaza Sigortası, Tek-Yön Ücreti, Teslim Etme/Teslim Alma Ücreti, Bebek Koltuğu Ücreti ile %18 Katma Değer Vergisi ayrıca hesaplanır.
Araçların müşteriye teslimi tam dolu depo benzin ile yapılır. Eksik veya boş depo benzin ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte alınır.

TEK-YÖNLÜ KİRALAMALAR
Aracın başka bir şehirde iadesi durumunda, kira süresine bakılmaksızın Tek-Yön ücreti uygulanır.

İLAVE SÜRÜCÜLER
Aracın, kiralayan şahıs dışındaki kişi/kişilerce kullanılabilmesi ; ilave sürücü/sürücülere ait Sürücü Belgesi bilgilerinin , ücret karşılığında olmak üzere, Kira Sözleşmesinin üzerinde gösterilmesi ile mümkündür. Aksi durumun belirlenmesi ve/veya her hangi kaza durumunda tüm sigortalar geçersiz sayılarak gerek kiralayan ve gerekse aracı kullanan kişi/kişiler ayrı,ayrı ve müştereken sorumlu tutulurlar. Fiyat ve ayrıntılı bilgi için seyahat acentamızı arayınız.

TESLİM ETME VE TESLİM ALMA
Araçlar İstanbul'dan teslim alınır ve İstanbul'da teslim edilir. İstanbul dışı şehir ve yörelerde yapılacak teslim etme ve teslim alma hizmetlerine ücret uygulanır. Daha fazla bilgi için seyahat acentanızı arayınız.

TESLİM GECİKMELERİ
Araçların geriye tesliminde 3 saate kadar olan geçikmelerde, her saat için , sözleşmeye uygulanan kira fiyatının 1/3'ü , 3 saati aşan geçikmelerde 1 günlük kira fiyatı alınır.

SİGORTALAR
Acentamız, müşterilerini gerek kanunların emrettiği şekilde ve gerekse tercihleri doğrultusunda sigortalanmalarını görev sayar. Bu nedenle iki tür sigortayı müşterilerinin hizmetine sunar. Birincisi ; kanun gereği zorunlu sigorta kapsamında olan Trafik Sigortası , diğeri ise müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda güven ve emniyeti sağlamaya yönelik hazırlanan isteğe bağlı sigortalar kapsamındaki Hasar Sorumluluk (kasko), Hırsızlık ve SOS Süper Ferdi Kaza Sigortalarıdır. Ayrıntılı bilgiyi acentamızdan temin edebilirsiniz.

ÖDEME
Kiralamanın toplam tutarı sözleşmenin başlangıcında Diners Card, American Express ,Visa, Eurocard, Master Card , Access veya bilinen diğer kredi kartlarından biri ile tahsil edilir.

TRAFİK CEZALARI
Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.

HAVA ALANI HİZMET ÜCRETİ
Atatürk Hava Limanı Dış Hatlar Terminalinden yapılacak kiralamalarda Havaalanı Hizmet Ücreti, ayrıca hesaplanır. Fiyat için seyahat acentamızı arayınız.

DİĞER HİZMETLER
· Bebek Koltuğu gereksinimleri, 48 saat önce haber vermek koşulu ile temin edilir. Ücret için seyahat acentamızı arayınız.

· Yurt içi ve yurt dışında ihtiyacı duyulan Şöförlü Lüks Araç talepleriniz için seyahat acentamızı arayınız.

ÖNEMLİ NOTLAR
· Her hangi kaza durumunda aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aracın çalınması durumunda en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak durum tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde satın alınan tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Daha fazla bilgi için seyahat acentamız ile irtibata geçiniz.

· Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, aşağıdaki telefonlardan yardım temin edilebilir.

Tel: 0212 232 17 47 pbx