Teşekkürler   MAYLA DESIGN - İstanbul
  Milano Fuarı hk.
    13 Nisan – 17 Nisan Milano Mobilya ve tasarım fuarına firmamız Mayla Peyzaj Kentsel Tasarım ve İç mimari temsilcisi ve ortağı olan ben İç mimar Selçuk Fındık katılmış bulunmaktayım.


İsaloni Milano mobilya ve tasarım fuarında çeşitli İtalyan ve İspanyol firmalarla görüşmelerde bulunarak iş imkânlarını değerlendirmiş bulunmaktayız. Özellikle aydınlatma alanında MİUU adlı İspanyol firma ile karşılıklı mal alımı ve Firmamızın tasarımlarını kendi bünyelerinde satışa sunmaları konusunda fikir alış-verişinde bulunduk. Ayrıca Progetti adlı İtalyan firma ile tasarım objelerin projelerimizde kullanılmasıyla ilgili fiyat çalışmasında bulunduk. Ofis mobilyaları konusunda Humanscale firmasının RED DOT Tasarım ödüllü koltuğunu inceleme fırsatı yakaladık.

KOSGEB desteğiyle tanışma fırsatı bulduğumuz tasarımcı Onur Çobanlı ile fikir alış-verişinde bulunduk ve çalışma ortamını ve tasarım stüdyosunun çalışma prensibi hakkında fikir sahibi olduk.

Katılmış olduğum bu yurtdışı iş gezisinde bize kaliteli hizmet anlayışını yansıtan gürtour turizm çalışanlarına, ayrıca yıllardır üreticiye desteklerini esirgemeyen KOSGEB çalışanları ve yönetimine desteklerinden dolayı şükranlarımı sunarım.


Saygılarımla…

İÇ MİMAR

Selçuk FINDIK