Teşekkürler   Motus - Konya
  14.04.2011.28.04.2011 Guangzhou Canton Fuarı
    Uluslararası ticaret yapmak amacıyla kurulan MOTUS Dış Ticaret A.ş., olarak Canton Fuarı’na katılmaktaki amacımız sadece kaliteli,işlevsel,inovatif Çin ürünlerini ithal ederek pazarımıza sokmak değil ;şirketler grubumuzda bulunan fabrikalarımızın ürettiği kaliteli ürünlerin ikili görüşmeler vasıtasıyla ihracatına zemin hazırlamaktı.
Bunların yanı sıra iş bağlantısı içerisinde oldugumuz firmaların yöneticilerini ofislerinde ziyaret etme imkanı yakalamamızda ticaretimizi geliştirmemiz açısından son derece yararlı oldu.
Ziyaretçisi oldugumuz fuar sırasında birçok firma ile kart alışverişinde bulunduk;onların Türk pazarında etkili olabilecek ürünleri üzerinde konuştuk ; kendi üretimimizdeki ürünler hakkında bilgi verdik ve ilgi çektik.
Ülkemizin ne denli kaliteli işadamlarına sahip oldugu mesajını hal,tarz,şirket profili ve akıcı yabancı dille karşımızdaki şahıslara aktararak ülkemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık.
Kimi firmalar daha önce katılımcısı olduğumuz fuarlardan tanıdıgımız dostlarımızdı.İlişkilerimizi geliştirme imkanı bulduk ve ticaretimizi güçlendirme kararı aldık.
Sonuç olarak hem ithalat hem ihracat açısından son derece verimli bir fuar periyodu yaşadık ve şimdiden emeklerimizin geri dönüşünü almaya başladık.
MOTUS INTERNATIONAL TRADE SPACEALIST
FUAT FIRAT