Dikkat : Bu fuarın tarihi geçti.Fuar sona ermiştir.

Fuarın bir sonraki tarihini ve daha detaylı bilgilerini organizatörün web sitesinden öğrenebilirsiniz!
fuarlar arasında rahatça dolaşın
fuar resmi

METALLURGY RUSSIA

Uluslararası Metalurji, Makine, Tesis Teknolojisi ve Ürünleri Ticaret Fuarı
04~06 Haziran 2024  |  RUSYA - Moskova
RUSYA- Moskova
Fuar Kodu :
24957
Fuar Tarihleri :
04~06 Haziran 2024
04.06.2024 - 06.06.2024
ss
fuarı hatırlat
Ülke - Şehir :
RUSYA - Moskova harita-map En iyi Moskova otellerini görün Anlık Moskova uçak seferlerini görün
Sektör :
Makina ve Teknik
Ürünler :
Metalurji Tesisleri ve Haddehaneler, Kaynak, Kesme, Birleştirme Teknolojisi, Bilgi İşleme (Veri İşleme, Bilgisayar Programları ve Sistemleri), Kullanılmış Makine ve Ekipman, Hammadde, Yarı Mamul, Yarı Mamul ve Mamul Ticareti, Çevre Kontrolü ve Atıkların Kaldırılması, Endüstriyel Güvenlik ve Ergonomi, Araştırma, Planlama, Hizmetler, Danışmanlık, Mühendislik, Ticaret Birlikleri, Ticaret Yayıncıları, Ticaret Literatürü, Eğitim ve İleri Eğitim, Çelik Fabrikaları, Demir dışı metal işleri, Teknik yayınlar, teknik süreli yayınlar, Dernekler, Hedef guruplar, Ürün Detayları, Yapı sektörü, Elektrik mühendisliği endüstrisi, Demir, çelik ve demir dışı metal endüstrisi, Metalurji işleri için makine tedarik endüstrisi, Makine Mühendisliği, Diğer işleme endüstrileri, Metalurjik işler için hammadde ve yardımcı malzeme ve proses malzemeleri tedarikçileri
Organizatör :
Expo Centre
Web :
www.expocentr.ru
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.
Teşvikler :
Teşvikli İŞ & FUAR Gezileri için Uygulama Usul ve Esaslar.!!
Email :
info@fuartakip.com
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.