Dikkat : Bu fuarın tarihi geçti.Fuar sona ermiştir.

Fuarın bir sonraki tarihini ve daha detaylı bilgilerini organizatörün web sitesinden öğrenebilirsiniz!
fuarlar arasında rahatça dolaşın
fuar resmi

Bakery China

Çin Fırıncılık ve Sekerleme Fuarı
21~24 Mayıs 2024  |  ÇIN - Şangay
ÇIN- Şangay
Fuar Kodu :
24216
Fuar Tarihleri :
21~24 Mayıs 2024
21.05.2024 - 24.05.2024
ss
fuarı hatırlat
Ülke - Şehir :
ÇIN - Şangay harita-map En iyi Şangay otellerini görün Anlık Şangay uçak seferlerini görün
Sektör :
Gıda
Ürünler :
Pişirme maddeler, hammadde ve malzemeyi Pişirme, Pişirme katkı maddeleri ve koruyucular, Pişirme doldurma, kek süslemeleri, Pişirme ekipmanları, Pişirme ekipmanları, Pişirme kalıpları, Fırınlar ve aksesuarları Pişirme işleme, Mooncake ve Mooncake üretimi, Pasta ve pasta üretimi, Şeker ve şeker üretimi, Dondurma ve dondurma üretimi, Aperatif ve tadımlık üretimi, Kahve ve kahve makineleri, işleme pişirme ve Ar-Ge teknolojileri, Pişirme ambalajlama çözümleri, Pişirme ambalaj malzemeleri, Ekipman ve pişirme ambalaj cihazlar, Pişirme ambalaj tasarımı, Pişirme sektöründeki diğer yardımcı içerikleri, Laboratuar ve ölçü aletleri, Ekran, depolama ve soğuk hava dolapları, Gastronomi ve Catering, Hizmetler, Bilişim Teknolojileri, Montaj ve dükkanlar için mobilya,
Organizatör :
Reedexpo
Web :
www.bakerychina.com
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.
Teşvikler :
Teşvikli İŞ & FUAR Gezileri için Uygulama Usul ve Esaslar.!!
Email :
info@fuartakip.com
ÖNEMLİ ! Fuarı ziyaret etmeye karar vermeden önce, fuarın organize edildiği tarihleri ve yukarıdaki bilgileri organizatör web sitesinden kontrol etmeyi unutmayınız.